Skip to main content

Ranking skupów złomu w powiecie pułtuskim - nasze top 3

Posiadasz duże ilości złomu stalowego lub elektrośmieci? Zastanawiasz się, jak zgodnie z prawem i bezpiecznie dla środowiska naturalnego pozbyć się tego rodzaju odpadów w powiecie pułtuskim? Skorzystaj z usług skupu złomu, który przyjmuje różnego typu surowce wtórne. Jako że poszczególne skupy mocno różnią się od siebie, przeczytaj, na co warto zwracać uwagę, wybierając odpowiednie złomowisko.

Co można sprzedać do skupu złomu?

Jakie surowce przyjmuje skup złomu?

Profesjonalny skup złomu poznasz po szerokiej ofercie. W zakres jego usług wchodzi nie tylko skup złomu stalowego czy metali kolorowych, ale także zużytych akumulatorów i przewodów. Wiele złomowisk przyjmuje kartony i makulaturę, a niektóre dodatkowo skupują elektrośmieci, wywożą gruz i odpady poremontowe oraz wynajmują kontenery. Skup złomu odkupi od Ciebie aluminium, miedź, stal, mosiądz i inne surowce. Tym sposobem bez problemu pozbędziesz się odpadów zalegających w piwnicy, garażu lub na działce.

Jak wybrać legalny skup złomu?

Jeśli zależy Ci na ochronie środowiska, wybierz legalny skup złomu - firmę, która figuruje rejestrze przedsiębiorców CEIDG i w bazie danych BDO. Jeśli skup działa zgodnie z prawem, to posiada pozwolenia na zbieranie, przetwarzanie i transport odpadów. Dowiedz się, czy skup wystawia zaświadczenia o rodzaju i wadze przyjętych materiałów. Co ważne, legalnie działający skup złomu odmówi przyjęcia włazów do studzienek kanalizacyjnych, fragmentów torów kolejowych, monet i znaków drogowych.

Jak wybrać odpowiedni skup złomu?

Wybierając skup złomu, zwróć uwagę nie tylko na zakres skupowanych materiałów i cennik, ale także na to, czy firma odbiera surowce od klienta - zwłaszcza wtedy, gdy masz duże ilości złomu i trudno Ci dostarczyć je samodzielnie do skupu. Przeanalizuj oferty kilku złomowisk i wybierz najlepszą dla siebie. Sprawdź cenniki wybranych skupów i porównaj je ze średnimi stawkami, jakie obowiązują za skup złomu o określonym rodzaju w powiecie pułtuskim. Dzięki temu przekonasz się, że dany skup nie zaniża stawek.

Zanim wybierzesz najlepszy dla siebie i legalny skup złomu, poznaj nasze top 3 - ranking skupów złomu w powiecie pułtuskim.

Jak wybrać najlepszy skup złomu?

1. Eko-Stal

Skup złomu Eko-Stal znajduje się w miejscowości Obryte w okolicach Pułtuska. Współpracuje zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z firmami. Skupuje złom stalowy i żeliwny w każdej postaci - również do przetworzenia. Przyjmuje metale kolorowe takie jak miedź, ołów, aluminium czy stal kwasoodporną. Odkupuje katalizatory wszystkich marek i elektrośmieci - karty graficzne, procesory komputerowe i nie tylko. Dysponując zróżnicowaną flotą pojazdów, obsługuje nawet duże zlecenia. Jako zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem w skupie i przerobie złomu, Eko-Stal zapewnia wysoki poziom usług i korzystne ceny.

EKO-STAL
Obryte 192
07-215 Obryte
Tel: 510 133 113
www: www.ekostalsf.pl

Eko-Stal - skup złomu Pułtusk

2. Skarmet

Skarmet, skup złomu z siedzibą w Pułtusku, specjalizuje się w skupie i sprzedaży surowców wtórnych. Przyjmuje złom stalowy i żeliwny, zarówno wsadowy, jak i niewsadowy. Skupuje metale kolorowe, miedź, ołów, cynk, mosiądz i mosiężne chłodnice samochodowe. Sprzedasz tu aluminiowy złom elektryczny, odlewy i puszki aluminiowe, zużyte akumulatory i nie tylko. Skarmet gwarantuje konkurencyjne ceny i odbiór złomu od klientów z terenu Pułtuska, Serocka i Nasielska.

Skarmet
ul. Tartaczna 71
06-100 Pułtusk 
Tel: 501 581 620

Skarmet - skup metali kolorowych Pułtusk

3. Matusiak

Skup Matusiak to firma z wieloletnim doświadczeniem w handlu, przerobie i gospodarowaniu złomem. Skupuje metale żelazne, nieżelazne i mieszaniny różnego rodzaju metali. Posiadając samochody samozaładowcze i systemy wymiennych kontenerów, sprawnie odbiera od klientów nawet duże ilości odpadów. Zajmuje się demontażem urządzeń i konstrukcji stalowych w celu odzyskania złomu. Przyjmuje samochody do złomowania. Zapewnia uczciwe ceny skupu surowców wtórnych i szybkie płatności.

Matusiak
Sieradzka 57
98-200 Chojne
Tel: 43 827 40 30

Matusiak - Skup części samochodowych Pułtusk