Skip to main content

Top 5 producentów narzędzi z Podkarpacia

Szukasz niezawodnych narzędzi ręcznych do warsztatu domowego? A może interesują Cię innowacyjne, ale jednocześnie nietypowe elektronarzędzia do zastosowań profesjonalnych w firmie budowlanej? Zarówno narzędzia ręczne, jak i elektronarzędzia znajdziesz w ofercie wielu producentów. Jeśli zależy Ci na fachowym doradztwie i rzetelnej obsłudze, przed zakupem koniecznie sprawdź ranking Top 5 producentów i dystrybutorów narzędzi z Podkarpacia.

Jacy są najlepsi producenci narzędzi na Podkarpaciu?

1. AKU Tools - elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły bhp

Firma AKU Tools z Dębicy specjalizuje się w produkcji narzędzi i osprzętu do elektronarzędzi, ale nie tylko. Działa też jako autoryzowany dystrybutor narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i artykułów bhp renomowanych producentów. Obsługuje klientów detalicznych i hurtowych. Stawiając na indywidualne podejście i partnerskie relacje z klientami, zapewnia fachowe doradztwo i realizuje zamówienia na nietypowe produkty. Dysponuje bogatym asortymentem nowości rynkowych z branży narzędziowej i budowlanej. W AKU Tools kupisz zestawy narzędzi akumulatorowych, tarcze diamentowe, narzędzia do znakowania, osprzęt i wiele więcej.

AKU Tools - elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły bhp
ul. Nagawczyna 488
39-200 Dębica
tel.: 516 717 423
www: www.akutools.pl

AKU Tools - elektronarzędzia, narzędzia ręczne, artykuły BHP

2. Stawosan

Stawosan z siedzibą w Stalowej Woli zajmuje się dystrybucją narzędzi profesjonalnych i artykułów technicznych. Od wielu lat zaopatruje warsztaty i firmy budowlane w niezawodne narzędzia znanych na całym świecie marek. Pomaga w wyborze produktów, zapewnia rzetelną obsługę i konkurencyjne ceny. Oprócz narzędzi ręcznych, skrawających, ściernych, pneumatycznych i pomiarowych oferuje elektronarzędzia, kleje i uszczelniacze. Stawosan prowadzi sprzedaż wysyłkową i współpracuje z hurtowniami i sklepami narzędziowymi z całego kraju.

Stawosan
ul. Kwiatkowskiego 3
37-450 Stalowa Wola
tel.: 158 447 575

Stawosan - gdzie kupić elektronarzędzia?

3. WIMA

WIMA to zlokalizowana w Łańcucie firma z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży narzędzi elektrycznych, spalinowych, części zamiennych i akcesoriów do elektronarzędzi. Oferuje szeroki wybór efektywnych i wytrzymałych produktów zarówno do użytku w warsztacie domowym, jak i przez profesjonalistów. Realizuje zamówienia dla klientów indywidualnych, małych i dużych firm z branży budowlanej i nie tylko. Z pełnym asortymentem firmy zapoznasz się w sklepie internetowym WIMA Tools, gdzie czekają na Ciebie promocje i kupony rabatowe.

WIMA
Sonina 502
37-100 Łańcut
tel.: 573 332 999

Wima - jakie elektronarzędzia są najlepsze?

4. Elektrosiła

Firma Elektrosiła z siedzibą w Rzeszowie dysponuje bogatym asortymentem elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, ogrodowych i spalinowych cenionych producentów. Zarówno w sklepie internetowym, jak i stacjonarnym kupisz takie elektronarzędzia jak frezarki, szlifierki, wiertarki czy pilarki łańcuchowe. Prowadząc sprzedaż osprzętu do elektronarzędzi, Elektrosiła oferuje tarcze, prowadnice, łańcuchy, akumulatory, ładowarki i części zamienne. Możesz liczyć na duży wybór narzędzi ręcznych takich jak szczypce zaciskowe czy poziomice.

Elektrosiła
ul. Podkarpacka 18
35-082 Rzeszów
tel.: 178 542 395

Elektrosila - jacy są najlepsi producenci narzędzi na Podkarpaciu?

5. Plasmet

Firma Plasmet z Przemyśla specjalizuje się w produkcji specjalistycznych narzędzi do wszystkich typów pras krawędziowych. Działa na rynku od wielu lat, korzysta z najnowszych technologii i cieszy się zaufaniem klientów z całego świata. Wytwarza narzędzia standardowe i specjalne. Sprzedaje noże do gilotyn i taśmy chroniące gięte materiały przed zarysowaniem. Plasmet realizuje indywidualne zamówienia na stemple i matryce do pras krawędziowych. Zajmuje się regeneracją narzędzi i nożyc gilotynowych. Oferuje hartowanie laserowe metali, obróbkę blachy i piaskowanie.

Plasmet
ul. Konopnickiej 25
37-700 Przemyśl
tel.: 166 784 425

Plasmet - od jakich producentów warto kupić narzędzia?